torek, 26. april 2011

Drugi dan za nami

Včeraj smo speljali dve regati po srednjem vetru 15-18 vozlov s severo-vzhodne smeri. Že po prvih dveh regatah sva si privozile "odbitek", saj sva prišle v cilj kot 21 in 33. Takšne uvrstitve so bile posledica slabih štartov in z ozadnja je bilo težko priti do vodilnih.

Danes sva nadaljevali podobno včerajšnjim uvrstitvam. Po ponovno slabem prvem štartu, sva morali obrniti v slabšo stran in sva se nato celo regato borile pridobiti čim več mest. Na koncu sva zabeležili 35. rezultat in zamenjale včerajšnji odbitek z današnjim slabšim:(

Pred drugim štartom sva se umirili, po živčni situaciji, zbrali in s čolna je bilo slišati: "Punce sedaj pa dosti zajebancije!" Samo štartati je bilo treba in v naslednjih dveh regatah sva odjadrali tako kot znava. Obe regati sva odvozili med vodilnimi in zabeležili 3. in 4. mesto.

Po petih regatah in enem odbitku sva na trenutnem 17. mestu. Jutri imamo na sporedu dve regati, s prvim štartom napovedanim ob 11.30.

Lahko noč in lep pozdrav od celotne ekipe:)